Line Bilişim | Hakkımızda
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

LİNE BİLİŞİM

HAKKIMIZDA

 

Kurulduğu yıldan bu yana bilişim sektörünün en önemli şirketlerinden biri olan LİNE BİLİŞİM Teknoloji Marketi ve Hizmetleri, bulunduğu sektörde gerçekleştirdiği ilkler ile sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimleri doğrultusunda, müşterilerine en kısa sürede ulaşıp, en etkin şekilde sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerine en güncel ve yenilikçi teknolojileri sunan  LİNE BİLİŞİM yüksek müşteri memnuniyetini hedef seçerek alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile iş ortaklarına etkin çözüm üretmektedir.

LİNE BİLİŞİM Teknoloji Marketi ve Hizmetleri olarak öncelikli hedefimiz; kalite, uzmanlık, titizlik, ve güven unsurlarını göz önünde bulundurarak iş ortakları için en uygun ve en kazançlı olacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bugün olduğu gibi yarın da LİNE BİLİŞİM var olan ilkeleri doğrultusunda Trakya Bölgesi’nin en köklü Bilişim firmalarından biri olarak sektöre yön vermeyi amaçlamaktadır.

 

FİRMA ÜNVANI

 

LİNE BİLİŞİM Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

ADRES: Yeni Mah. Fatih 3.Ara Sok. No: 13/A Lüleburgaz/Kırklareli

TEL:         0 (288) 412 10 88

GSM:       0 538 500 14 54

FAX:         0 (288)412 10 77

www.linebil.com.tr

www.trakyalife.com