Line Bilişim | Basında Biz
14490
page-template-default,page,page-id-14490,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Basında Biz

Basında Biz

Line Bilişim yeni yerinde

Kaner AKANER

Atatürk Mahallesi İstanbul Caddesi’nde numara 153’te hizmet veren Line Bilişim Yeni Mahalle Fatih 3. Ara Sokak No 13 adresinde hizmet vermeye başladı.

Line Bilişim’in yeni yerinin açılış kokteyline firma sahibi Cemal Şirin’in çok sayıda yakını ve dostu katıldı.

Line Bilişim sahibi Cemal Şirin açılışta; ‘Bilgisayar mühendisiyim. 2002 yılından beri sektörün içerisindeyim. Notebook satış ve tamiri, yazılım üzerine vatandaşlarımıza en iyi hizmeti veriyoruz. Mağazamız yeni adresinde aynı kalite ile vatandaşın hizmetinde’ dedi.

 

Trakya Life tanıtıldı

 

Trakya Life Dergisinin tanıtım kokteyli 20 Şubat Cumartesi günü Atatürk Mahallesi İstanbul Caddesi No:153 adresinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Kokteyle AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan, Lüleburgaz Belediye Başkanı Yardımcısı Kevser Özkan, AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Cüneyt İleri, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Özgür Kaya, AK Parti Kırklareli İl Genel meclisi Üyesi Ceyhun Alkan, CHP Lüleburgaz eski İlçe Başkanı Avukat Alaattin Güncer, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Birimi Genç Girişimciler Başkanı Soner Ilık, Sanatçı Mustafa Sevim ve çok sayıda davetli katıldı.

Cemal Şirin ve Tolga Keserci tarafından çıkartılan derginin tanıtımında bir konuşma yapan Keserci,Trakya halkı ve esnafını aynı sosyal portal altında buluşturmak amacıyla www.trakyalife.com adlı siteyi kurduklarını ve dergi çıkarttıklarını söyledi. Derginin tüm Lüleburgaz’a hayırlı olmasını diledi.

Derginin ilk sayısının konuğu olan Sanatçı Mustafa Sevim kokteyl sonrasında protokole cd’sini armağan etti. Vekiller de dergiyi inceledikten sonra Keserci ve Şirin’e çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

Trakya Life tanıtıldı

Ceyhun Alkan, CHP Lüleburgaz eski İlçe Başkanı Avukat Alaattin Güncer, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Birimi Genç Girişimciler Başkanı Soner Ilık, Sanatçı Mustafa Sevim ve çok sayıda davetli katıldı.
Cemal Şirin ve Tolga Keserci tarafından çıkartılan derginin tanıtımında bir konuşma yapan Keserci,Trakya halkı ve esnafını aynı sosyal portal altında buluşturmak amacıyla www.trakyalife.com adlı siteyi kurduklarını ve dergi çıkarttıklarını söyledi. Derginin tüm Lüleburgaz’a hayırlı olmasını diledi.
Derginin ilk sayısının konuğu olan Sanatçı Mustafa Sevim kokteyl sonrasında protokole cd’sini armağan etti. Vekiller de dergiyi inceledikten sonra Keserci ve Şirin’e çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Yaman “Akınsoft İle İndirim Konusunda Anlaştık”

Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası ile Akınsoft arasında indirim anlaşması yapıldı. Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Üyeleri yapılan anlaşma sonrasında Akınsoft ürünlerinde %60’a varan indirimlerden yararlanabilecek.

 

Yaptıkları anlaşmalar ve geliştirdikleri projeler ile üyelerinin sosyal ve ticari ilişkiler kurmasına zemin hazırlayan Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası son olarak Akınsoft ile önemli bir indirim kampanyası başlattı. Odaya kayıtlı üyeler yapılan anlaşmanın hayata geçmesiyle birlikte Akınsoft markalı ürünleri %60 indirimle kullanabilecekler.

Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Nihat Yaman “Üyelerimizin sosyal ve ticari ilişkiler kurmasına zemin hazırlayarak daha kaliteli hizmet almalarına olanaklar sunan ve onlara her alanda destek olmak amacı ile faaliyetlerini sürdüren Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası; 26/01/2017 – 31/03/2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, Akınsoft’u temsilen Kırklareli Bölge Bayi Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Yetkilisi Cemal Şirin ile WOLVOX Ticari Yazılımlarında, Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası üyelerine özel, liste fiyatları üzerinden yüzde 60 indirim uygulanacağı konusunda mutabakata varılmış olup, odamız üyelerine hayırlı olmasını dileriz. Söz konusu indirim anlaşmasından faydalanmak isteyen üyelerimizin Akınsoft Kırklareli Bölge Bayi Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile irtibata geçmeleri hususu önemle duyurulur” dedi.

Üyelere yüzde 60 indirim!

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası ile Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi arasında varılan mutabakat sonucunda Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine WOLVOX Ticari Yazılımlarında yüzde 60 indirim sağlandı. LTSO üyelerinin sosyal ve ticari ilişkiler kurmasına zemin hazırlayarak daha kaliteli hizmet almalarına olanaklar sunan ve onlara her alanda destek olmak amacı ile faaliyetlerini sürdüren Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası, 27/12/2016 – 31/03/2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, AKINSOFT’u temsilen Kırklareli Bölge Bayi ve aynı zamanda oda üyesi Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yetkilisi Cemal Şirin ile WOLVOX Ticari Yazılımlarında Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel, liste fiyatları üzerinden yüzde 60 indirim uygulanacağını müjdeledi.

LTSO’dan yapılan açıklamada; ‘Söz konusu indirim anlaşmasından faydalanmak isteyen üyelerimizin AKINSOFT Kırklareli Bölge Bayi Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  ile irtibata geçmeleri hususu önemle duyurulur. Odamız üyelerine hayırlı olmasını dileriz’ denildi.

Odadan yapılan açıklamada;

“Üyelerimizin sosyal ve ticari ilişkiler kurmasına zemin hazırlayarak daha kaliteli hizmet almalarına olanaklar sunan ve onlara her alanda destek olmak amacı ile faaliyetlerini sürdüren Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ; 03/03/2017 – 30/04/2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, AKINSOFT’u temsilen Kırklareli Bölge Bayi Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Yetkilisi Cemal Şirin ile WOLVOX Ticari Yazılımlarında; Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler üyelerine özel, liste fiyatları üzerinden %60 indirim uygulanacağı konusunda mutabakata varılmış olup, odamız üyelerine hayırlı olmasını dileriz.

  Söz konusu indirim anlaşmasından faydalanmak isteyen üyelerimizin AKINSOFT Kırklareli Bölge Bayi Line Bilişim Teknoloji Marketi ve Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Tel :0288 412 10 88 ile irtibata geçmeleri hususu önemle duyurulur” denildi.